Робота фірми в воєнний час

Робота фірми в воєнний час

Наша майстерня вже 15 років успішно працює на ринку деревообробки, надаючи широкий спектр послуг у галузі реставрації та ремонту дерев’яних дверей, вікон, меблів та інших виробів.

У воєнний час ми продовжуємо працювати та встановлюємо більш гнучку цінову політику щодо послуг компанії. Надаємо суттєві знижки для сімей військовослужбовців та тимчасово переміщених осіб.

Якщо у вашій оселі

  • Вікна запотіють, промерзають чи темніють?
  • Ви відчуваєте, що приміщення "продуває"?
  • Вікна чи двері нещільно зачиняються або взагалі не зачиняються?
  • Фарба відколюється, її колір ліг нерівномірно, а покриття нерівне?
  • Ви спостерігаєте тріщини та розколи на рамах?
  • На дверях чи вікнах з'явився грибок?

У таких випадках допоможе реставрація вікон - цілий комплекс ремонтних робіт, що включає різні заходи по необхідності: від шпаклівки і грунтовки до фарбування.

Наші переваги:

ДОСВІД

Ми маємо більш обширний досвід надання послуг у сфері ремонтних робіт по дереву. У нас сотні вдячних та задоволених клієнтів.

ГАРАНТІЯ

Використання тільки високоякісних матеріалів та відповідальний підхід до роботи дозволяють нам давати гарантію 1 рік на всі послуги.

ПАРТНЕРИ

Впродовж усієї нашої діяльності ми співпрацюємо з тими фірмами-постачальниками, які добре зарекомендували себе на ринку та пропонують тільки якісну продукцію.

Перестаньте думати про проблеми з дверима та вікнами і просто довіртеся фахівцям!
Реставрація вікон та дверей передбачає необхідні попередні заходи: відновлення деревини, реставрацію масиву дерева, відновлення геометрії, чищення від бруду та пилу, обробку антисептиками, шпаклювання, ґрунтовку.
У вартість наших робіт входять всі необхідні підготовчі заходи для реставрації: зняття старого покриття, його антисептична обробка, шпаклівка та ґрунтовка, шліфування, заміна старих деталей вікон та дверей, фарбування деревини у будь-який вибраний вами відтінок.

Що ви отримуєте у результаті ремонтних робіт?

Реставрація дерев’яних виробів допоможе привести їх у належний стан, надати солідного та сучасного вигляду. Вона покращить функціональність та забезпечить довговічність вікон та дверей.

Отримати детальну консультацію щодо можливості виконання робіт, вартості та терміну виконання ви можете за телефоном +38 067 985-05-52