Реставрація дерев’яних сходів


Дерев’яні сходи – це зручна та естетично приваблива складова будь-якого інтер’єру. Підвищений рівень вологості або ж механічні пошкодження під час довготривалого використання є одними з основних причин для заміни або ж реставрації кожної сходинки. Повна заміна сходів з натурального дерева є задоволенням з недешевих, тому якісна реставрація дерев’яних конструкцій є більш ніж вдалим рішенням. Завдяки використанню нових матеріалів та залученню сучасних методик оновлення деревини, відреставровані сходи виглядають, як щойно куплені та нові. Крім того,реставрація є вірним рішенням для шанувальників старовини в оселі. Добротно зроблені сходи з натурального дерева з розкішними,класичними візерунками, яким понад сто років є справжньою прикрасою будь-якого будинку. За допомогою спеціальних реставраційних технологій кожній сходинці легко повернути втрачену привабливість та надійність.

Процес реставрації дерев’яних сходів включає в себе не тільки оновлення окремих, старих сходинок, алей повне шліфування, фарбування та укріплення конструкції. Після проведення реставраційних робіт сходи не будуть скріпити, просідати та обвалюватися. Головним завданням реставрації є не тільки досягнення первозданного зовнішнього вигляду сходів, але й забезпечення довговічного та безпечного подальшого використання.

Замовити якісну реставрацію дерев’яних сходів будь-якої складності по доступній ціні – це просто з майстернею "П&П Реставрація" у Львові. Ми гарантуємо швидку, не дорогу та професійну реставрацію цілих сходів або ж окремих сходинок та кваліфіковану консультацію по будь-яким питанням. Ціни на послугу можна подивитися тут.

Сучасні сходи


- сосна зрощена;
- перефарбування (ручне) зовнішньою фарбою (Fr) з підготовкою;