Столярні роботи

Столярні роботи


Сьогодні, попит на вироби з дерева значно зріс. Ексклюзивні та вишукані дерев’яні меблі, двері або вікна є не тільки довговічними, але й є зручними у використанні.

Дерево – це екологічно чистий та надійний будівельний матеріал, який відзначається широким спектром застосування. Саме завдяки чудовим властивостям дерева створюються справжні шедеври сучасного інтер’єру та досягається необхідний затишок у оселі.

Столярні роботи включають цілий комплекс процесів і дій, які є спрямованими на виготовлення або реставрацію меблів, вікон, сходів або дверей. Столярні роботи передбачають кваліфіковану роботу з будь – яким деревом, після чого досягається бажаний кінцевий результат.

Компанія "П&П Реставрація" пропонує якісні столярні роботи будь – якої складності. Багаторічний досвід роботи та залучення тільки якісного устаткування дозволяють нам виконувати складні роботи з деревом у незначний проміжок часу.

Перевагами столярних робіт від компанії "П&П Реставрація" є виготовлення дерев’яних виробів з ретельною обробкою поверхонь деревини, завдяки чому меблі або ж двері є надійними та зручними у використанні. Завдяки високому професіоналізму фахівців "П&П Реставрація" з’єднувальні елементи підбираються з максимальною точністю.

До столярних робіт від компанії "П&П Реставрація" відносяться:
- Механічна обробка деревини, склеювання, фанерування, складання або ж оздоблення вікон, дверей та меблів;
- Робота з ручними інструментами: ювелірна нарізка, випилювання, довбання та свердління, шліфування або циклювання.
- Збірка дерев’яних виробів на механізованому устаткуванні.
До сучасних столярних робіт від компанії "П&П Реставрація" також відносяться склеювання та зачистка рамок, вирізка кріпильних деталей або фурнітури, облицювання та комплексна збірка виробів. Широкий спектр столярних робіт дозволяє здійснювати виробництво або реставрацію надскладних виробів з будь – якого дерева.

Компанія "П&П Реставрація" - це якісні столярні роботи, високий професіоналізм та гнучка система знижок. Ми пропонуємо також

  • Врізання замків різних типів, замкових планок.
  • Врізання шпінгалетів, накладних засувів.
  • Врізання, монтаж завісів, накладних та комбінованих, завісів у цегляні стіни.
  • Встановлення кодових замків.
  • Встановлення домофонів.
  • Встановлення обмежувачів відкривання дверей (вагою до 100 кг.).
  • Підгонка дверного полотна, фрамуг до коробки для щільності.
  • Встановлення ущільнювача віконного, дверного з фрезеруванням паза концевим фрезером і звичайного на клею.
  • Підрізання, нарощування дверних полотен знизу.
  • Вставки при використанні водостійкого чи поліуретанового клею нових дерев'яних частин на місце зношених чи пошкоджених.