Як доглядати за меблями з дерева?

Як доглядати за меблями з дерева?

Дерево – це один із найблагородніших матеріалів, йому властива природна краса, воно здатне створювати в будинку затишок та особливу атмосферу. А меблі, виготовлені з дерева, фактично не мають конкурентів щодо вигляду і характеристик. Сучасні меблі покривають якісним лаком і просочують спеціальними розчинами, але незважаючи на це, будь-які меблі потребують додаткового захисту. Догляд за меблями з дерева включає регулярне видалення пилу і плям, захист від подряпин і просто дбайливе відношення. Наша майстерня пропонує послугу реставрації дерев'яних меблів на випадок коли справді дорогі вам речі втратили вигляд.

Як прибирати пил та плями з дерев'яних меблів

Зазвичай у цьому випадку використовується фланелева ганчірка, але для цього може підійти і мікрофібра. Варто пам'ятати, що ганчірка має бути сухою, інакше меблі швидко втратять блиск. Що стосується плям, то їх можна видалити за допомогою спеціальних спреїв, після чого натерти серветкою. Щоб меблі прослужили довгий час, потрібно відмовитися від їх чищення за допомогою агресивної хімії або вдаватися до неї тільки в крайньому випадку. Плями від гарячих предметів легко видаляються за допомогою суміші спирту та олії. Після змішування потрібно нанести розчин на пляму і тримати її до видалення плям.

Меблі досить протирати від пилу 1 раз на тиждень. Дерево – матеріал, який боїться попадання зайвої вологи, особливо у щілини та кути. І для полірованих, і для лакованих меблів продаються засоби для повсякденного догляду. У їхньому складі воскові та масляні компоненти. Ці препарати допомагають очищати поверхню від забруднення, надають блиск та створюють антистатичний ефект.

Як видалити подряпини з поверхні дерев'яних меблів?

Якщо на дерев'яних конструкціях з'явилася подряпина, її можна зафарбувати самостійно приготовленим розчином. Наприклад, меблі, виготовлені з горіха, врятують оливкова олія або червоне вино, меблі з дуба можна зафарбувати йодом. Також подряпини на дерев'яних конструкціях можна замазувати воском (тільки його треба заздалегідь розтерти).
Найголовніші вороги дерев'яних меблів – це комахи (наприклад, жуки точильники). Вони гризуть меблі, залишаючи по собі маленькі отвори. Для боротьби з цими паразитами існує безліч спреїв, проте можна скористатися і домашнім способом: розчином з нафталіну та скипидару, або скипидару та гасу.

Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу у відновленні первісного вигляду дорогих вам дерев'яних меблів.