Якісні дерев'яні вікна зі склопакетами, критерії вибору

  • Головна
  • Статті
  • Якісні дерев'яні вікна зі склопакетами, критерії вибору
Якісні дерев'яні вікна зі склопакетами, критерії вибору

Сьогоднішнє виробництво дерев'яних вікон, оснащених склопакетами, базується виключно на сучасних технологіях. Виробничий персонал в процесі виготовлення не має з ними прямого контакту, тому наявність будь-яких плям на їх поверхні з вини людського фактору повністю виключається. У разі якщо ж раптом будуть виявлені плями або інші пошкодження, то даний факт вказує на те, що виробництво склопакетів здійснювалося з грубим порушенням технологій.

Як вибрати вікно з дерева

Величезне число неполадок з сучасними вікнами з дерева може відбуватися з кількох причин. Перша - це коли люди хочуть заощадити на вікнах і купують підозріло недорогі екземпляри, а після покупки, знаходять недоліки - наприклад, що у виріб має дуже тонкий профіль.

В цьому випадку іншого складно очікувати. Адже якщо ціна дерев'яного вікна виходить менше середньої по ринку рази в два, а то і в три, то про яку якість може йти мова.

Звичайно, виробники часто проводять різні акції і гарантують непогані знижки, але таку ціну вони вже точно не запропонують.

Багато, хто зважується на покупку недорогих вікон навіть не спромагаються переконатися в надійності компанії. Невисока ціна затьмарює перед очима все, і люди намагаються, як можна швидше придбати несподівано дешевий виріб - раптом вони не встигнуть. В підсумку така економія може для них обернутися ще більшими витратами в майбутньому.

Наступною причиною проблем зі склопакетами стає їх неякісна установка. Бригади професійних майстрів працюють у штаті продавця цих виробів. Однак за якісну роботу потрібно буде доплачувати гроші, або ж ця робота включена в ціну вікон. Багато хто до цього зовсім не готові, і тому намагаються заощадити на монтажі. В результаті така економія виливається у велику переплату в подальшому.

Щоб не робити поширених помилок, потрібно завжди перевіряти репутацію компанії і проводити встановлення вікон тільки силами професійних фахівців. Також перед монтажем потрібно обов'язково оглянути захисну плівку, яка є на віконному склі. Якщо її можна легко відірвати, тоді не виключено цей склопакет має хорошу якість, а ось якщо вона приклеєна намертво, то це вже говорить про зворотне.

Кілька слів про монтаж вікон

Перш ніж приступити до монтажу дерев'яного вікна, необхідно провести його ретельний зовнішній огляд. на внутрішній і зовнішній поверхні скла повинні бути відсутніми сліди будь-яких
забруднень. Скло в конструкцію повинні входити легко і рівненько, відступ від краю у першого скла повинен бути не менше чотирьох міліметрів. Також при оцінці склопакета можна буде перевірити, яку товщину має профіль.

Герметик, який нанесений на склопакет, повинен бути дуже міцним і твердим, але якщо він при дотику залишає сліди на руці, то цей факт говорить про погану якість виробу - в цьому випадку можна сміливо звертатися до виробника.

Альтернативою сучасним дерев'яним вікнам зі склопакетами є якісна реставрація дерев'яних вікон, що забезпечить чудовий вигляд та затишок у вашій оселі. Наша майстерня виконує такі роботи і приймає заявки від львів'ян.