Роботи з металом

Роботи з металом – це складний процес, який передбачає залучення сучасних технік та методик ремонту, реставрації та декорування у відповідності до конкретного виду металу. Саме завдяки професійним роботам з металевими виробами досягається не тільки комплексна реставрація та ремонт металу, але й гармонійне декорування меблів та інших конструкцій.

Основним завданням проведення робіт з металом є досягнення естетично привабливого та гармонійного результату з довготривалим захистом виробу від факторів зовнішнього середовища.
До основних робіт з металом відносять:

  • Професійна очистка металевих решіток піском;
  • Механічна або ручна очистка металевих виробів на об’єктів;
  • Захист металевих виробів від іржі;
  • Цинкування та фарбування металу;
  • Підбір та монтаж металевих компонентів;
  • Розроблення кованих металевих декорів.

Реставрація металевих виробів

Професійна очистка металевих конструкцій – це сучасний спосіб відновлення металу з миттєвими результатами. Очищення виробів з металу реалізується, як ручним, так і механізованим способом на об’єкті або з вивозом металоконструкції. Результатом професійного очищення, цинкування та фарбування металу є комплексне оновлення, захист та естетично привабливий зовнішній вигляд.

Підбір, виготовлення, полірування та монтаж металевих компонентів

Пошук потрібних зразків металевих компонентів передбачає експертний підбір металевого механізму до вже встановленої металевої конструкції. Це може бути, як встановлення латунних ручок, засувок, защіпок, накладок, так і виготовлення декорованих елементів з металу. Результат монтажних робіт для металевих конструкцій – це не тільки зручність у використанні, алей дизайнерська довершеність.

Розроблення кованих виробів

Виготовлення кованих виробів на замовлення – це можливість якісно прикрасити затишну оселю або комерційний об’єкт. Саме завдяки професійно виготовленим кованим елементам можна підкреслити ексклюзивність сходів, меблів або брами. Обирати дизайн для кованих елементів варто в залежності від інтер’єрного рішення в приміщенні.
Для того, щоб реставрація, ремонт або декорування металевих виробів відбувалося у відповідності до європейський стандартів якості, їх проведення варто довіряти виключно кваліфікованим експертам. Знайти команду кращих професіоналів у Львові Ви зможете в компанії П&П Реставрація.

Замовити професійні роботи з металом у Львові по доступній ціні

Компанія П&П Реставрація – це сучасне проведення робіт з металом з гарантією якості. В нашому арсеналі новітнє обладнання, високоякісні матеріали, команда досвідчених експертів та можливість реалізації ремонту або дизайнерського задуму будь-кого рівня складності. Це може бути, як швидкий пошук металевих компонентів або їх виготовлення у відповідності до зразка Замовника, так і розроблення ексклюзивних кованих декорів для брам або сходів.