Реставрація дверей вхідних та міжкімнатних

Реставрація дверей – це чудова можливість зберегти первозданну красу виробу.

З кожним роком все більше українців обирають саме реставрацію міжкімнатних дверей, як чудовий варіант оновлення оселі. Перевагами реставрації дверей є не тільки повне збереження основи та правильна заміна відсутніх складових елементів, але й фінансова доступність.

У порівнянні з реставрацією вже існуючих та добротно зроблених дверей, купівля нових є не завжди вдалим рішенням. Нові двері можуть бути не найкращої якості та дуже швидко вийти з ладу, тому проведення реставрації для дверей користується сьогодні значним попитом. Реставрація міжкімнатних дверей є особливо актуальною у випадку з старовинними австрійськими квартирами, де ще і досі збереглися величні каміни та надійні міжкімнатні двері, яким понад сто років. Відреставровані старовинні двері подарують таким квартирам особливу розкіш. Крім того, значним попитом користується і реставрація вхідних дверей. У випадку, коли на вхідних дверях з’явилася подряпина, або ж вони погано почали закриватися, не варто одразу встановлювати нові. Ситуацію можна завжди виправити звернувшись до професіоналів.

Компанія "П&П Реставрація" пропонує якісну реставрацію вхідних та міжкімнатних дверей будь-якої складності та по більш ніж доступній ціні. Завдяки використанню новітніх методик швидкої реставрації вже дуже скоро двері у Вашій оселі у Львові стануть справжньою функціональною прикрасою, яка прослужить Вам багато років. Ціни на послугу можна подивитися тут.

Двері (Львів, вул. Кн. Романа)


- двері з модрини;
- зношеність 50%;
- повна поелементна реставрація та відновлення вітражів;
- кінцеве оздоблення (фарба коричнева під дерево EMPIRE (Fin));

Ці ж двері.

Зворотній бік до і після pеcтавpації

Реставрація та ремонт міжкімнатних дверей - що можна зберегти, а що не можна

Всі двері через певну кількість часу зношуються. Якісь більше, якісь менше, але цього процесу уникнути неможливо. Коли настає час оновлення, резонно виникає питання: чи буде вигідна реставрація міжкімнатних дверей або купити нові дешевше? Відповідь криється в самій суті двері.

Ремонт міжкімнатних дверей

  • Бюджетний варіант дверей, такі як ламіновані, ремонту не підлягають. Це каркасні двері, які не можна розібрати. Для їх ремонту знадобилося б міняти листи МДФ і заново покривати ламінатом, що фактично є виготовленням нових дверей. Завдяки низькій вартості таких дверей, покупка нових не сильно б'є по бюджету.
  • Розбірні двері (царгові і фільончасті) мають більш вигідну ситуацію - пошкоджені деталі можна замінити. У випадку з екошпон це безпрограшний варіант, адже плівка стійка до ультрафіолету, з часом колір не змінює і не потрібно побоюватися, що деталь буде відрізнятися по відтінку. Не всі виробники надають таку можливість, але якщо вона є, то становище врятовано.
  • З масивом ж таке не пройде. Просто замінити не вийде, велика ймовірність отримати інший відтінок замінної деталі. Для хорошого результату потрібна реставрація всього полотна цілком.

Реставрація старих дверей з масиву

Головна особливість дверей з натурального дерева - це довговічність і міцність. Зовні двері можуть втратити всю свою привабливість, але всередині вони залишаються такими ж міцними і надійними, як при покупці. В окремих випадках дешевше замовити реставрацію дверей з масиву, ніж купити нові.
Реставрація старих міжкімнатних дверей проводиться з таких причин:

  • двері мають потертості, подряпини;
  • нерівномірне (вицвіле) фарбування;
  • заміна деталі полотна;
  • бажання перефарбувати двері.

Найбільш податлива деревина - сосна. Реставрація дверей з масиву сосни проходить простіше, ніж у випадку з вільхою або дубом. Двері з масиву можуть бути покриті фарбою (і емаллю) або тоновані лаком. У першому випадку за допомогою будівельного фена і інструментів з полотна знімається шар фарби. Далі (вже для обох випадків) поверхню необхідно зашкурити. Це зніме тонування і вирівняє поверхню полотна. Полотно очищається від пилу і жиру розчинником, зашпакльовується і знову зашкурюється. Останній крок - двері фарбуються. Це може бути тонування або покриття емаллю в будь-який колір.
Реставрація міжкімнатних дверей з масиву неможлива в деяких випадках. Якщо двері рассохлися і потріскалися, то відновити їх досить проблематично. Робота над такими дверима обійдеться дорожче, ніж купити нові двері. Чи вийде відновити двері - відповість лише майстер, який займається реставрацією дверей.

Скільки коштує реставрація дверей з масиву?

Це питання хвилює багатьох. Будь-які ціни, які ви почуєте, будуть лише приблизними. Оцінити обсяг робіт може тільки сам майстер, який буде проводити роботу. Орієнтовні ціни наведені в прайсі.