Реставрація дверей вхідних та міжкімнатних

Реставрація дверей – це чудова можливість зберегти первозданну красу виробу.


З кожним роком все більше українців обирають саме реставрацію міжкімнатних дверей, як чудовий варіант оновлення оселі. Перевагами реставрації дверей є не тільки повне збереження основи та правильна заміна відсутніх складових елементів, але й фінансова доступність.

У порівнянні з реставрацією вже існуючих та добротно зроблених дверей, купівля нових є не завжди вдалим рішенням. Нові двері можуть бути не найкращої якості та дуже швидко вийти з ладу, тому проведення реставрації для дверей користується сьогодні значним попитом. Реставрація міжкімнатних дверей є особливо актуальною у випадку з старовинними австрійськими квартирами, де ще і досі збереглися величні каміни та надійні міжкімнатні двері, яким понад сто років. Відреставровані старовинні двері подарують таким квартирам особливу розкіш. Крім того, значним попитом користується і реставрація вхідних дверей. У випадку, коли на вхідних дверях з’явилася подряпина, або ж вони погано почали закриватися, не варто одразу встановлювати нові. Ситуацію можна завжди виправити звернувшись до професіоналів.

Компанія "П&П Реставрація" пропонує якісну реставрацію вхідних та міжкімнатних дверей будь-якої складності та по більш ніж доступній ціні. Завдяки використанню новітніх методик швидкої реставрації вже дуже скоро двері у Вашій оселі стануть справжньою функціональною прикрасою, яка прослужить Вам багато років. Ціни на послугу можна подивитися тут.

Двері (Львів, вул. Кн. Романа)


- двері з модрини;
- зношеність 50%;
- повна поелементна реставрація та відновлення вітражів;
- кінцеве оздоблення (фарба коричнева під дерево EMPIRE (Fin));

Ці ж двері.

Зворотній бік до і після pеcтавpації