Професійна реставрація брам та воріт


Реставрація – це комплекс спеціалізованих технік та методик, основним завданням яких є надання виробу первозданної краси. Саме завдяки сучасній реставрації пам’ятники архітектури є не тільки збереженими, але й естетично привабливими. Одними з найбільш історично важливих культурних надбань є старовинні брами та величні ворота, які сьогодні збереглися на Західній Україні.

На сьогодні реставрація брам користується неабиякою популярністю. Саме відреставрована брама може підкреслити не тільки гармонійність всієї архітектурної конструкції, але й подарувати мешканцям будинку безпечність та зручність під час використання.

У Львові, як і у Івано-Франківську не рідко можна побачити будинки яким вже понад сто років. Зазвичай, брами або ж ворота таких маєтків потребують негайної реставрації, адже окрім не гарного зовнішнього вигляду, брами таких будинків можуть в будь-який час просто впасти.

Професійно відреставрувати брами та ворота по доступній ціні – це просто з компанією "П&П Реставрація". Завдяки використанню високоякісних матеріалів фахівці "П&П Реставрація" швидко повернуть будь-яким брамам унікального та оригінального зовнішнього вигляду. Ціни на послугу можна подивитися тут.

Саме від якісної реставрації воріт або брам залежить "обличчя міста", тому наші спеціалісти під час проведення реставраційних робіт враховують всі тонкощі та особливості кожної старої брами. Таким чином відреставровані брами можуть легко стати не тільки яскравою прикрасою будинку, але й відмінно працювати на радість мешканцям.

Приклади реставрації брам (до і після роботи)

Брама по вул. Вірменській (історична, кін ХVIII ст.)

 


- модрина-дуб;
- зношеність 60%;
- рівноцінний підбір зношеного і заміна;
- кінцеве оздоблення (колір натуральний + лак UNICA (Fin));

Сучасна брама

 


- сосна зрощена ;
- перефарбування (компресорне) зовнішньою фарбою (Fr) з підготовкою;