Реставрація воріт металевих вхідних до старих будинків

  • Головна
  • Статті
  • Реставрація воріт металевих вхідних до старих будинків
Реставрація воріт металевих вхідних до старих будинків

Ремонт добротних австрійських та польських металевих воріт старої забудови, в основному стилю Львівської сецесії та історизму, віднедавна став для мешканців не тільки засобом комфорту, але і нагальною потребою, нормою життя. Сьогодення ще радує прихованою красою і практичністю старовинних воріт, брам, балконів та вхідних дверей до будинків, що виготовлені вмілими руками давніх майстрів. На конструкціях багато шарів чорної фарби, вони частково чи повністю знищені й іржаві.

Реставрувати і зберегти ворота та брами: осучаснені, з втраченими оригінальними деталями і частинами; знищені корозією нижні частини дверей та пороги; брами, у яких замість скла фанера чи тонкий метал, деформованих або просівших, - допоможе майстерня "П&П Реставрація". Також місцями замість шикарних воріт стоять економні китайські бляшанки-простушки чи інші, без смаку встановлені, ще й висотою 2м, з зашитим фанерою верхом або ж щільні брами з навісним замком. Ще й нові двері та вікна, які не мають ніякого стосунку до збереження історичної спадщини Львова, до його автентичності і стилю, різнокольорові та однотипні.

Ми пропонуємо максимально відновити, реставрувати, відремонтувати модель згідно проєкту, рисунок кованих деталей каркасу рами, віконниці та профілів, способів кріплення, повернути ідентичний колір (чи наближений), з гарантією та ремонтним супроводом подальшої експлуатації. Досвід реставрації більше 20 років. Термін виконання - 1-2 місяці. Якісна робота з реставрації воріт, сучасні високостійкі фарби та нове скло.

Реставруйте з "П&П Реставрація" Львів.
Замовити роботу, консультацію чи оформити попередній кошторис можна тут.

Вигляд воріт до та після реставрації