Соснові двері на замовлення у Львові

Соснові двері на замовлення у Львові

"Пулик і партнери" виробляє нестандартні двері з масиву сосни на замовлення за розмірами замовників. Звернувшись до нас, клієнти отримують багато переваг. Фірма гарантує дотримання всіх встановлених стандартів в кожному виробничому процесі від виконання замірів до монтажу готового виробу та іІндивідуальний підхід до кожного замовника. Роботи майстрів компанії можна побачити на різних архітектурних об'єктах міста та в приватних будинкіах.

Дерев'яні двері дозволяють зберегти художні особливості архітектурного об'єкта. Двері з масиву сосни є особливим елементом, що дозволяє створити відчуття комфорту, затишку і безпеки. Натуральний матеріал надає приміщенню сприятливу для людського здоров'я атмосферу. Він допомагає розслабитися і отримати повноцінний відпочинок. Міжкімнатні двері з масиву сосни наповнять житловий простір бурштиновим, сонячним світлом. Двері з сосни ідеально підходять для прикраси і захисту як житлових, так і виробничих або комерційних приміщень. Вхідні системи відрізняються більш товстими полотнами і надійними замками, що перешкоджають несанкціонованому проникненню у внутрішню частину будівлі.

Текстура сосни має своєрідний природний малюнок, який можна додатково підкреслити спеціальною технікою обробки деревини. Якісні соснові двері виробляються з натурального масиву дерева. Завдяки смолі, сосновим виробам властива стійкість до деформації навіть після тривалої експлуатації. Вони легко обробляються лакофарбовими матеріалами, дозволяючи зберігати колірну гармонію фасадів будівель або інтер'єрів різних приміщень. Безсумнівним достоїнством дверей з сосни вважається екологічність. Створені системи володіють хорошими тепло- і звукоізоляційними властивостями. Після обробки спеціальними складами деревина набуває водовідштовхувальні властивості, що гарантує відсутність появи цвілі або грибкових утворень.

Двері з масиву сосни, як унікальне прикраса архітектурних об'єктів

Львів приваблює туристів з різних куточків світу незвичайною атмосферою старовинного міста Наше місто буквально заворожує погляди своїх гостей величною архітектурою, яка дозволяє відчути дух середньовіччя. Кожен елемент красивих будівель, храмів, площ зберігає в собі багату історію.
Архітектурні ансамблі середмістя і сьогодні радують погляди жителів і гостей Львова. Багато будівель в цій частині міста зводилися з каменю. Для виготовлення дверних систем використовувався дерев'яний масив. Періодична реставрація дверних конструкцій історичних пам'яток дозволяє їм зберегти свою привабливість і первозданний вигляд. Майстри з нашої компанії "Пулик і партнери" успішно справляються з таким завданням, активно беручи участь в реконструкції міста.