дизайн дереваЗ кожним роком, оригінальне декорування вікон та дверей стає популярним вибором для кожного, хто планує створити особливий інтер’єр. Саме завдяки професійному дизайну в дереві можна не тільки підкреслити красу старовинних вікон, але й якісно модернізувати старі сходи, двері або брами.
В залежності від стильового спрямування квартири або офісу варто обирати правильний дизайн. У тому випадку, якщо вікна розміщені в оселі з дизайнерським рішенням хай-тек, то оптимальним вибором стануть стримані кольори та максимально прості, хромовані ручки для вікон. Якщо це класичний інтер’єр, то вірним вибором стане декорування вікон та дверей під старовину. Елементи бронзи, позолоти, різьба по деревині – все це створить додатковий затишок в оселі та підкреслить величність класичного інтер’єру.
Основними перевагами проведення дизайнерських робіт для вікон, дверей, сходів є:

  • Можливість реалізації будь-якого дизайнерського рішення. Індивідуальний декор для сходів, вікон або дверей дозволить не тільки підкреслити інтер’єрне спрямування в приміщенні, але й гарний смак та вподобання господаря. Це може бути, як декорація для дверей у японському стилі, так і дизайн вікон з елементами фігурних елементів з дерева.
  • Відсутність проведення монтажно-демонтажних робіт. Дизайнерські роботи для сходів, вікон та дверей проводяться на об’єкті, що дозволяє створити справжній декоративний шедевр без потреби проведення демонтажних робіт.
  • Висока якість декорованих матеріалів.
  • Доступна цінова політика. У порівнянні з купівлею нових декорованих дверей або сходів, дизайнерські роботи для старих виробів з дерева будуть коштувати не дорого, а кінцевий результат перевершить всі очікування.

Дизайн в дереві – це складний процес, який передбачає не тільки залучення сучасних дизайнерських технік та методик, але й точне втілення творчого задуму Замовника. Саме тому, процес декорування сходів, вікон або дверей варто довіряти виключно кваліфікованим експертам.

Замовити проведення дизайнерських робіт для вікон, дверей, брам та сходів у Львові

Компанія П&П Реставрація пропонує широкий спектр дизайнерських рішень для декорування дверей, вікон, сходів та брам. Під час проведення дизайнерських робіт ми використовуємо виключно оригінальні та екологічно безпечні матеріали, завдяки яким кожен декорований елемент стане довговічним інструментом для створення особливого дизайнерського рішення.
Замовити не дорого дизайн в дереві Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами нашої компанії.
Довіряйте кращим та насолоджуйтеся розкішним дизайном в дереві разом з командою П&П Реставрація.