Піскоструйна обробка виробів з металу

Піскоструйна обробка виробів з металу

При виникненні необхідності якісного очищення металу застосовуються найрадикальніші методи. Крім механічної та хімічної чистки, не менш популярним і ефективним способом вважається піскоструйна обробка виробів з металу. Саме ця технологія, поряд з високою ефективністю, фактично не має ніяких недоліків.
Наприклад, механічна очистка - це дуже довга процедура, яка не гарантує відмінного результату і не завжди здатна очистити складні конфігурації. Хімічний процес із застосуванням їдких засобів загрожує неприємними наслідками, особливо для металевих поверхонь. Повноцінна чистка таким способом в більшості випадків малоймовірна, максимум, що вдасться зробити - це прибрати легкий наліт. І до всього цього, вартість даних процедур не мала. Інша справа - це піскоструй кованих та інших металевих предметів.

Особливості процедури піскоструйної обробки

Піскоструменева обробка виробів - це ефективний, швидкий і доступний спосіб їх очистити від будь-яких забруднень (корозії, окалин, великого нашарування старих лакофарбових матеріалів). Чистка піском може впоратися з засмічення навіть в самих важкодоступних місцях - всередині, на стиках і в кутах виробів.

Під час очищення піскоструєм пристрій виштовхує абразивні частинки на покриття за допомогою сили стислого повітря. Таким чином, об'єднавши потужність стисненого повітря і дрібних частинок, можна отримати ефективну очистку будь-яких матеріалів. Але, це не єдине, що потрібно. Для дійсно якісної і професійної обробки необхідна велика майстерність, сучасне оснащення і контроль за якістю робіт. Кожен з цих елементів є важливим компонентом, що впливає на остаточні результати.

Після очищення все засмічення видаляється, поверхня стає чистою і готовою до нанесення нового покриття. Разом з видаленням іржі і старих шарів фарби, можна прибрати і окалину. Гострі частинки абразиву роблять деталь шорсткою, створюючи насічки.

Сучасні різновиди абразивів м'якої дії (крохмаль, пластик і т.п.) з використанням спеціального обладнання застосовують для роботи з елементами, у яких структура не відрізняється високою міцністю і може порушитися. Крім цього, з появою сухого методу очищення є можливість виключити взаємодію предмета і, відповідно, піскоструйника з токсичними речовинами. Відсутність хімікатів дозволяє уникнути витрат, пов'язаних з утилізацією небезпечної сировини.

Досвід і якість

Кожна людина прагне вибрати такий спосіб догляду за металевими виробами, який збереже якість і не погіршить нинішній стан. Як показує практика, непрофесійна піскоструйна обробка виробів може привести до неприємних наслідків, таких як деформація, стоншування і руйнування конструкції. Неправильна технологія або невідповідне обладнання може завдати непоправної шкоди металевим предметам.

На щастя,маємо в своєму штаті висококваліфікованих фахівців і сучасну апаратуру, за допомогою якої всі роботи виконуються чітко і оперативно. Грамотні майстри подарують кованим виробам чи іншим виробам з металу нове життя, продовживши їх експлуатаційний термін. Наші послуги відрізняються професіоналізмом і доступністю для кожного.

Пропонуємо

  • Очищення металу від корозії, видалення іржі, видалення лакофарбового покриття
  • Піскоструйну очистку нержавіючої листової сталі
  • Піскоструменеву обробку чорного листового металу від корозії (іржі) та окалини
  • Піскоструменеву обробку листового металу від фарби (НЕ порошкової)
  • Піскоструйну обробку металевих грат від корозії (іржі)
  • Піскоструйну очистку металевих грат, пофарбованих порошковою фарбою
  • Піскоструменеву обробку кованих виробів.