Реставрація паркету, паркетної дошки

Правильно покладений паркет при гарному догляді може служити без серйозного ремонту довгі роки. І все-таки бувають ситуації, коли підлога потребує капітального відновлення. Ремонт в кожному випадку індивідуальний і тільки консультація спеціаліста допоможе знайти найкраще рішення проблеми з відновленням підлоги. Майстерня "Пулик та партнери" займається реставрацією паркету у Львові. Ціни на послугу можна подивитися тут.

Подряпини на паркеті
Подряпини або потертості усуваються циклюванням. Потускніння лаку, вигоряння кольору всього паркету або окремих ділянок, легко прибрати шліфуванням.

Скрипіння паркету
Якщо скриплять одна-дві плашки паркету, їх можна зміцнити без демонтажу, прикручуючи до підлоги, а мікротріщини в паркеті прибере реставрація шпоном.

Заміна плашок паркету
Паркетні плашки, що розсохнулися або не підлягають відновленню, вимагають заміни, але не завжди вдається знайти потрібного розміру і доводиться ретельно вирізати і підганяти кожну плашку. Плашки вибивають, очищаючи ділянку під заміну. Нові плашки апроксимують і вклеюють. Чекаємо висихання клею, циклюємо всю підлогу і лакуємо.

Вклейка нових плашок
Укладання відсутнього паркету - найпростіший ремонт. Плашки приклеюємо на закріплену фанеру і чекаємо висихання, а далі: циклювання, шпаклювання, шліфування і лакування.

Відновлення паркету
Здуття паркету після затоплення – велика проблема. Найчастіше необхідно повне відновлення паркету з сушінням і заміною або реставрацією набряклих плашок, а якщо підлога сильно пошкоджена, паркет доведеться замінити повністю.

Реставрація паркету і паркетної дошки
Реставрація це вид художнього ремонту паркету, масивної або паркетної дошки. Вона може бути повною або частковою.
Видаляємо верхню частину паркетної дошки, прибираємо пил. Шпон акуратно приклеюємо.
Завершальний етап - циклювання, шпаклювання, лакування.

Паркет​​