Реставрація паркету, паркетної дошки

Правильно покладений паркет при гарному догляді може служити без серйозного ремонту довгі роки. І все-таки бувають ситуації, коли підлога потребує капітального відновлення. Ремонт в кожному випадку індивідуальний і тільки консультація спеціаліста допоможе знайти найкраще рішення проблеми з відновленням підлоги. Майстерня "Пулик та партнери" займається реставрацією паркету у Львові.

Подряпини на паркеті
Подряпини або потертості усуваються циклюванням. Потускніння лаку, вигоряння кольору всього паркету або окремих ділянок, легко прибрати шліфуванням.

Скрипіння паркету
Якщо скриплять одна-дві плашки паркету, їх можна зміцнити без демонтажу, прикручуючи до підлоги, а мікротріщини в паркеті прибере реставрація шпоном.

Заміна плашок паркету
Паркетні плашки, що розсохнулися або не підлягають відновленню, вимагають заміни, але не завжди вдається знайти потрібного розміру і доводиться ретельно вирізати і підганяти кожну плашку. Плашки вибивають, очищаючи ділянку під заміну. Нові плашки апроксимують і вклеюють. Чекаємо висихання клею, циклюємо всю підлогу і лакуємо.

Вклейка нових плашок
Укладання відсутнього паркету - найпростіший ремонт. Плашки приклеюємо на закріплену фанеру і чекаємо висихання, а далі: циклювання, шпаклювання, шліфування і лакування.

Відновлення паркету
Здуття паркету після затоплення – велика проблема. Найчастіше необхідно повне відновлення паркету з сушінням і заміною або реставрацією набряклих плашок, а якщо підлога сильно пошкоджена, паркет доведеться замінити повністю.

Реставрація паркету і паркетної дошки
Реставрація це вид художнього ремонту паркету, масивної або паркетної дошки. Вона може бути повною або частковою.
Видаляємо верхню частину паркетної дошки, прибираємо пил. Шпон акуратно приклеюємо.
Завершальний етап - циклювання, шпаклювання, лакування.

Паркет​​