Монтажні роботи

Монтаж

Монтажні роботи – це складний процес, який вимагає максимальної точності та високого професіоналізму. Від правильного проведення монтажу дерев’яних дверей або вікон залежить не тільки їх зручність у використанні, але й довговічність.

Установка дверей, перш за все починається з проведення демонтажу старих. Крім того, важливо провести демонтажні роботи таким чином, щоб не пошкодити кріпильні елементи та стіни. Якість монтажних робіт залежить від точності необхідних вимірів, від показників яких, залежить розмір фурнітури.

Варто пам’ятати, що саме правильно розташовані петлі виступають гарантом легкого повороту дверей. Тому краще за все використовувати плаваючи петлі або ж петлі з підшипниками. Для проведення монтажних робіт для міжкімнатних дверей, зазвичай, використовують дві або ж більше роз’ємних петель. Перевагою такого монтажу дверей є можливість легкого знімання дверей з петель без витрати зайвого часу на довготривале відкручування. Довірити монтажні роботи варто професіоналам. Адже саме від кваліфікації працівників залежить якісно та швидко проведений монтаж будь – яких дерев’яних виробів.

Компанії "П&П Реставрація" - це команда висококваліфікованих фахівців, які проводять якісний та швидкий монтаж вікон, дверей, вагонки та роблять настил підлоги. Запозичення зарубіжного досвіду та залучення якісного устаткування дозволили нам проводити всі необхідні монтажні роботи не тільки максимально швидко, але й якісно.

Під час проведення монтажних робіт здійснюється правильне встановлення коробки, після чого, щілини заповнюються спеціалізованою пінкою. Проведення монтажних робіт передбачає встановлення кріплення необхідних розмірів, а також акуратну вирізку наличників для будь – яких вхідних або ж міжкімнатних дверей.

Якісний та сучасний монтаж дверей, вікон, вагонки, а також настил підлоги – це гарантія довговічної та комфортабельної експлуатації.
Компанія "П&П Реставрація" - це проведення професійних монтажних робіт будь-якої складності та по доступній ціні.

Монтаж дверей включає:

  • Акуратний демонтаж старого.
  • Підготовка місця, обміри.
  • По замірах збираємо коробку, вставляємо полотно і врізаємо завіси, в полотні врізаємо отвір під замок, припасовуємо замок, ставимо ручки і накладки.
  • Роз’єднуємо коробку і полотно, полотно відставляємо, коробку вставляємо в підготовлений отвір, розклинюємо, навішуємо полотно з перевіркою столярних допусків, знімаємо полотно і заповнюємо піною стиковий отвір між стіною і коробкою, даючи 2-3 розпірки. Даємо піні затверднути.
  • Зрізаємо залишки піни і знімаємо розпірки.
  • Столярно доводимо і перевіряємо, ставимо замкову бляшку в коробку.
  • Ще раз все перевіряємо. Монтуємо скло, врізаємо штапики і монтуємо, ставимо притворні планки.
  • При потребі додатково закріпляємо коробку до стіни 5-6 дюбелями.
  • Монтуємо поріг. Врізаємо і монтуємо лиштву.
  • Тонування, лакування чи фарбування з підготовкою по замовленні.