Реставрація антикварних меблів

Реставрація антикварних меблів

Наша майстерня пропонує послуги по відновленню старовинних та антикварних раритетних меблів у Львові. У тому числі м'яких, шкіряних, предметів старовинного побуту.
Відновлюємо різьблення з масиву червоного дерева, горіха, дуба. Бережна, делікатна реставрація практично не змінює зовнішній вигляд, але надає раритету гідний, доглянутий вигляд.

Старовинні меблі не завжди потребують дорогої реставрації, іноді досить простого очищення, догляду або дрібного ремонту. Майстерня також зробить відновлення лаку, усунення подряпин, плям, відколів, ремонт замків, заміну скла і дзеркал. Львів’яни завжди цінували затишок і якісні речі. Тому реставрація старих меблів завжди була затребуваною послугою. У 19 столітті полірувальники, практично щороку, приходили в будинки заможних городян і політурою оновлювали лак на дереві, вощили меблі, регулювали направляючі ящиків комодів, чистили, полірували латунні ручки і петлі. Іншими словами, здійснювали дрібний ремонт і поточний догляд. Зараз подібні послуги називаються реставрація меблів на дому.
Чим більше часу проходить між виготовленням речі і її реставрацією, тим складніший процес. Сто років тому реставрація старовинних меблів у Львові проводилася на дому підручними засобами. Ті ж майстри, що і робили меблі, її і реставрували. В даний час змінилося все. Зараз меблі роблять масово. Столяри стали верстатниками, операторами ЧПУ, лазерного різання і фрезерування. Полірувальники перетворилися в малярів, а меблярі в складальників. Як наслідок, фахівців, які вміють працювати руками з натуральним деревом і старими матеріалами, за старовинними технологіями, стає все менше. Знайти справжнього, талановитого столяра - велика удача.
Основний напрямок нашої діяльності - відновлення раніше втрачених декоративних і функціональних якостей меблів, предметів побуту 18 - 19 століть. Відновлення проводиться з обов'язковим збереженням справжньої основи або її фрагментів. При реставрації ми прагнемо відновити в первісному вигляді пошкоджені або знищені наступними переробками експонати, застосовуючи автентичні або максимально близькі до них матеріали. Особливу увагу при реставрації, приділяємо поверненню меблів їх функціональних можливостей.