Переваги дверей із масиву деревини

Переваги дверей із масиву деревини

Міжкімнатні двері є однією з головних складових інтер'єру будь-якого приміщення, вони прикрашають простір між кімнатами і доповнюють його. Крім естетичних функцій, вони мають бути наділені функціональністю і надійністю. Двері з масиву вважаються престижними, оскільки виготовлені з натуральної деревини високої якості, тому вони так довговічні та красиві.

Переваги дверей з масиву

  • Багато людей віддають перевагу дверям саме з масиву, переваги яких просто незаперечні в порівнянні з аналогами з інших матеріалів. Міжкімнатні двері з масиву мають прекрасний зовнішній вигляд, що в сучасному світі відіграє далеко не останню роль, адже вони характеризують статус власника. Такі моделі завжди виглядають стильно, престижно та вишукано.
  • Дверні полотна із масиву дуже міцні. Це теж цінний аргумент на їхню користь. Саме дерево, як матеріал, є зносостійкою і високоміцною сировиною і не поступається іншим представникам свого класу. Можливість деформації під час експлуатації мінімальна. При грамотному використанні та догляді вони можуть прослужити кілька десятиліть. Щоб зберегти дорогий ваи елемент інтер'єру і надалі ви можете замовити реставрацію дверей з масиву.
  • Дерев'яні двері чутливі до різного виду перепадів температури і вологості повітря, і щоб якомога довше зберегти їх первозданний вигляд і продовжити їх термін служби, вони обробляються і покриваються спеціальними захисними засобами, завдяки чому полотна довго служитимуть вірою і правдою своїм господарям довгі роки.
  • Двері, виготовлені з натурального дерева, наділені хорошою звукоізоляцією. Маючи вдома вироби з масиву, можна почуватися захищено від сторонніх впливів і шуму. Звукоізоляція – дуже важливий момент, якщо в одній квартирі чи приватному будинку проживає кілька людей. Кожен із мешканців зможе почуватися комфортно і самотньо, не відволікаючись на сторонні звуки.
  • Окрім усього перерахованого, двері з деревного масиву є абсолютно безпечними для здоров'я людини. Якщо в будинку є діти, то такі полотна стануть найкращим рішенням, адже дерево – екологічно чистий матеріал.

Недоліки

Один з важливих негативних факторів дверей з масиву – висока залежність їхньої якості від попадання на поверхню полотна вологи. При їх експлуатації у приміщенні з підвищеною вологістю повітря виникає загроза зміни форми та розміру полотна. Щоб уникнути таких наслідків, слід до встановлення дверей обробити їх спеціальними хімічними речовинами, що підвищують вологостійкість деревини, потім покрити їх якісною фарбою або хорошим лаком. Після цих операцій полотно необхідно висушити впродовж 2-4 діб.