Реставрація вікон

Професійна pеcтавpація вікон - послуга, до якої слід вдатися, якщо хочете, щоб у вас були теплі, гарні вікна, але не хочете ставити дешеві, не завжди екологічно чисті, пластикові склопакети. Pеcтавpація дерев'яних вікон - це Ваш вибір!

Процес pеcтавpації може включати в себе заміну фурнітури вікна, утеплення вікон, фарбування вікон, заміну скла, старих ущільнювачів, та установку цілого ряду аксесуарів для вікон.

Що пропонуємо Вам ми.

Перш за все, якість і досвід проведення pеcтавpаційних робіт у Львові. Зазвичай процес pеcтавpації займає до 10 днів на одне вікно. Спочатку проводиться підготовка. Зазвичай сюди включено наступний спектр робіт: зняття фарби з вікна, пазові утеплення, заміна фурнітури і утеплювачів, підгонка вікон до рами, регулювання замків і фурнітури.

Потім ми виконуємо підготовку вікна до фарбування (шпаклівка і ґрунтування), наносимо перший шар фарби, а після його повного висихання - другий шар. Заключним етапом pеcтавpації вікна є установка зовнішньої фурнітури, міжрамних ущільнювачів, повна герметизація конструкції.

В результаті ви отримаєте теплі, надійні вікна, які при цьому будуть дуже ефектно виглядати. Якщо врахувати, що вартість pеcтавpації вікон у нас відносно невелика, то це, мабуть, кращий варіант для Ваших вікон. Ціни на послугу можна подивитися тут.

вікна

Pеcтавpація вікна на вул. Чупринки, Львів. Вікно знищене, але підлягає pеcтавpації.


- віконний блок (сосна);
- дуже знищений;
- заміна зношеного дерева і скла в процесі реставрації вікна;
- кінцеве оздоблення (фарба MIRANOL (Fin) біла;
вікна