Соціальний проект. Реставрація брам та воріт

  • Головна
  • Соціальний проект. Реставрація брам та воріт
Соціальний проект. Реставрація брам та воріт

Соціальна реставрація брам та воріт – це чудова можливість для кожного українця не тільки насолодитися естетично привабливим результатом, але й значно заощадити власні кошти. Завдяки професійній реставрації брам відновлюється культурна цінність старовинної споруди та досягається максимальна зручність у використанні для мешканців будинків.
З часом старовинні ворота історично важливих об’єктів, а також сучасні брами звичайних новобудов потребують термінової реконструкції, адже втрачають не тільки архітектурну привабливість, але й функціональні можливості. Основним завданням соціальної реставрації брам та воріт у Львові є відновлення історично-культурної цілісності міста та забезпечення кращих та комфортних умов проживання для кожного українця. соціальний проект по реставрації брамКомпанія "П&П Реставрація" пропонує соціальне оновлення брам та воріт у Львові будь-якого віку та складності по найнижчих цінах. Завдяки залученню новітніх методик реставраційного процесу та наявності широкої гами кольорів фахівці нашої компанії швидко відреставрують, як старовинні ворота, так і зношені сучасні брами. Під час проведення ремонтних робіт для старовинних воріт спеціалісти "П&П Реставрація" проводять ретельну діагностику конструкції, визначають тип дерева, а також процент зношення воріт у відсотках. Після проведення визначення ступеню ушкодження, наступним кроком є рівноцінний підбір та встановлення нового матеріалу. Завершальний етап професійної реставрації брами – це кінцеве оздоблення воріт та покриття стійким лаком UNICA (Fin). Для усунення дефектів сучасної брами фахівці "П&П Реставрація" застосовують компресорне перефарбування зовнішньою фарбою з підготовкою.
Реставрація брам та воріт для кожного українця
Соціальна реставрація брам у Львові є пріоритетним напрямком діяльності компанії ПП Реставрація в межах проекту "Оновлення історичної частини міста". Окрім реставрації старовинних та зношених воріт ми проводимо будь-які ремонтні роботи для брам в новобудовах, школах чи приватних будинках.
Особливістю соціальної реставраціїворіт від компанії "П&П Реставрація" є гармонійне поєднання комплексного ремонту будь-якої конструкції з використанням сучасних матеріалів та доступної цінової політики. Таким чином, насолодитися естетично привабливим та зручним результатом по недорогій ціні зможе кожен мешканець Львова. Ми економимо не тільки гроші, але й час наших клієнтів, тому весь реставраційний процес проводиться максимально швидко та з використанням тільки сучасного ремонтного обладнання.
Компанія "П&П Реставрація" – це соціальний проект реставрації брам та воріт для кожного, хто прагне збудувати нову та європейську державу.