Шліфування

Шліфування – це один з найпопулярніших методів швидкого оброблення деревини. Процес шліфовки реалізується за допомогою спеціальних абразивних матеріалів та механізмів. У якості матеріалів зазвичай обирають наждачний папір, а у якості механізмів – шліфувальне обладнання. Саме завдяки вірно обраним інструментам досягається швидкий ефект оновлення натурального дерева перед фарбуванням або ж лакуванням.

Розрізняють наступні види шліфувальних машин:

  • Стрічкові;
  • Ексцентрикові;
  • Дискові.

Стрічкові шліфувальні машини підійдуть для видалення значного шару деревини. Керування стрічковими агрегатами вимагають підвищеного рівня підготовки, адже приладом легко можна ушкодити поверхню дерева. Ексцентрикові та дискові методи є найпродуктивнішими та зменшують ризик механічних пошкоджень дерева. Заключним етапом реставрації є оброблення поверхні вручну. Для цього застосовуються спеціальні абразивні матеріали.

Основним шліфувальним матеріалом є наждачний папір, який варто обирати в залежності від типу та стану деревини. Крім того, велике значення відіграють рухи шліфування. Будь-яку дерев’яну площу слід шліфувати вздовж волокон дерева. Навіть най м’якший наждачний папір може зіпсувати двері, вікна або підлогу якщо ремонт проводиться неправильно. Крім того, при виборі шліфування наждачним папером велике значення відіграє вірна комбінація абразивних матеріалів. Ідеальним буде поєднання паперу з зернистістю 80, 120 та 180.  У випадку наявності на деревині застарілої фарби оптимальним буде проведення реставраційних робіт за допомогою електрофену.

Знімання фарб електрофеном – це важливий процес, який вимагає практичного досвіду та відмінних знань особливостей робіт з кожним типом дерева. Методики очищення деревини та кути нахилу залежать від індивідуальних особливостей меблів або ж дверей та вікон. Саме тому зняття фарби за допомогою електрофену з дерева варто довіряти виключно професіоналам.

Замовити знімання фарб електрофеном та шліфування дерева у Львові

Компанія "П&П Реставрація" пропонує професійне зняття фарби за допомогою електрофену та  ефективне шліфування поверхні вікон, дверей або меблів. Завдяки сучасному обладнанню та залученню новітніх методик реставрації ми швидко зможемо повернути дерев’яним виробам втрачену естетичну привабливість.

Замовити знімання фарби електрофеном з дерева Ви можете в будь-який зручний для Вас час. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами нашої компанії або ж скористатися формою зворотнього зв’язку на нашому сайті.

Компанія "ПП Реставрація" – це команда досвідчених спеціалістів, які знають як правильно та швидко провести зняття фарби електрофеном та шліфування з гарантією якості.