Монтаж та врізання ущільнювача

Монтаж та врізання ущільнювача

Ущільнювачі класифікують за способом встановлення на:

  • Самоклеючі ущільнювачі;
  • Ущільнювачі, які встановлюються в пази.

Самоклеючі ущільнювачі – це популярний та фінансово недорогий спосіб утеплення дверей або віконних систем. За своєю будовою такі ущільнювачі представлені у вигляді профілів різного перерізу з нанесеним клейким матеріалом з однієї сторони. Самоклеючі ущільнювачі виготовляються з міцного поролону, полівінілхлориду, каучуку піно поліетилену або силікону.

Розрізняють наступні види самоклеючих ущільнювачів:

  • C, I - профіль для дрібних щілин (до 1 мм);
  • V, Е - профіль для не великих щілин (до 3 мм);
  • Р - профіль для середніх щілин (від 3 до 7 мм);
  • D - профіль для глибоких щілин (до 11 мм).

В залежності від зовнішнього вигляду вікон або дверей слід обирати колір самоклеючого ущільнювача. Зазвичай, сучасні ущільнювачі представлені у білому, чорному або коричневому, але також є і прозорі варіанти матеріалів.

Врізання самоклеючих ущільнювачів слід проводити з врахуванням основних правил проведення монтажних робіт. До основних правил проведення монтажу для самоклеючого ущільнювача відносять ретельне очищення поверхні, визначення місця встановлення матеріалу, а також підготовка ущільнювача потрібної довжини. Крім того, слід правильно встановити та притиснути ущільнювач до поверхні встановлення. Не аби яким попитом також користуються пазові ущільнювачі.

Пазові ущільнювачі є сучасним та довговічним матеріалом, який представлений у білому або коричневому кольорі з розмірами від 6 мм. Такі ущільнювачі виготовляються, як з термопластичного еластомеру або силіконового матеріалу, так і з каучуку на основі пропілену та сополимера-етилену. Окрім відмінних експлуатаційних характеристик, врізні ущільнювачі для вікон та дверей є стійкими до різких температурних коливань, вітру та не вбирають вологу. Навіть після дуже довготривалого використання такі матеріали не тріскаються та залишаються пружними та пластичними. Додатковою перевагою пазових ущільнювачів є можливість ліквідації щілин будь-яких розмірів. Таким чином, саме такі матеріали забезпечують ідеальне ущільнення.

Монтаж пазових ущільнювачів проводиться за допомогою електро фрезерного інструменту, попередньо вирізавши паз 3*9 мм та очистивши його по довжині і куті. Після ретельного очищення пазів та примірки проводиться монтаж вручну або за допомогою спеціального роликового механізму. Під час встановлення матеріалу слід враховувати особливості кожної стулки, адже на кожній ділянці монтажу можуть знадобитися ущільнювачі з різним діаметром.

Для того, щоб установка пазових ущільнювачів або ж самоклеючих матеріалів відбулася у відповідності до найвищих стандартів якості її проведення варто довіряти виключно професіоналам.

Монтаж ущільнювачів по доступній ціні

Компанія "П&П Реставрація" проводить встановлення самоклеючих та пазових ущільнювачів у Львові з гарантією якості. Завдяки багаторічному досвіду роботи та залученню новітніх методик швидкого врізання ущільнювачів вже дуже скоро Ви зможете насолодитися всіма барвами функціональних та теплих вікон чи дверей.

Замовити врізання ущільнювачів у Львові Ви можете вже сьогодні. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами нашої компанії.

Компанія "П&П Реставрація" – це професійне врізання ущільнювачів та тільки доступні ціни.