Якісна установка нового та реставрація існуючого паркету

  • Головна
  • Статті
  • Якісна установка нового та реставрація існуючого паркету

Сьогодні встановлення нового паркету є чудовим рішенням для реалізації будь-якого дизайнерського задуму. Надійна та якісна підлога дарує своїм господарям не тільки безпеку та комфорт під час використання, але й вишуканість та естетичну привабливість.
Підлога з натурального дерева є одним з найкрасивіших та екологічно чистих покриттів. Завдяки цілющими особливостями, якими володіє натуральна деревина проживання у будинку з такою підлогою є більш комфортним, затишним та безпечним. Крім того, дерев’яний паркет є одним з найбільш довговічних варіантів для підлоги. Гармонійне поєднання різних сортів деревини у оригінальні візерунки дарують як квартирі, так і маєтку вишуканість та особливий стиль одночасно. Не меншим попитом користується підлога "під деревину". Фінансова доступність, широкий асортимент кольорової гами та надійність такого матеріалу роблять таке покриття популярним та довговічним вибором для комфортного проживання.
Установка нового паркету вимагає послідовного виконання окремих етапів, реалізація яких гарантує відмінний кінцевий результат. Для того, щоб правильно установити підлогу варто звернутися до професіоналів.
Майстерня "П&П Реставрація" пропонує швидке та якісне встановлення паркетів будь-якої складності. Багаторічний досвід роботи та використання новітніх методів монтажу підлоги дозволяють нам провести всі необхідні етапи максимально швидко, правильно та якісно.
У тому випадку якщо Ваша підлога набула пошкоджень під час експлуатації або ж неприємно скрипить її можна легко від реставрувати. Фахівці майстерні "П&П Реставрація" проводять професійний ремонт та оновлення дерев’яної та штучної підлоги, а також плінтусу. Крім того, звернувшись до кваліфікованих фахівців майстерні "П&П Реставрація" Ви зможете не тільки установити підлогу, але й провести реставрацію дверей, вікон, паркету та будь-яких брам.
Майстерня "П&П Реставрація" - це гарантія швидкого та правильного виконання будь-яких монтажних або реставраційних робіт по більш ніж доступній ціні.