Раритетні львівські вікна - реставрувати, просто оновити чи знищити

  • Головна
  • Статті
  • Раритетні львівські вікна - реставрувати, просто оновити чи знищити

Реставрація. Даний термін став сьогодні використовуватись дедалі частіше в різних галузях життя міста Лева (ремонт авто, стоматологія, дизайн інтер’рів, столярна справа, меблі, різьба, інше). Спробую на прикладах трьох підвидів типово львівських давніх дерев’яних староміських вікон дати вичерпну відповідь.
Першим назву вікна і балконні блоки хвойні, що конструктивно складаються крім коробки, 6-8 фрамуг і підвіконника, з тахельної оздоби відкосів, тахельний забатарейник і лиштва на всю висоту (до 14см. шириною) і без останніх.
Другим буде названий півлюксовський напрям вікон (великі добротні одно-, дво- чи три-фрамужні (по вертикалі) без роздільних поперечок і підвіконником на всю ширину вікна, такого ж простого типажу блоки (вікно і двері).
Третім буде модерновий вид із склопакетом і ще подекуди роблені дерев'яні двійні вікна на замовлення.
Наостанок інші вікна багатоповерхівок (скручуючі), сталінок, хрущовок і інші епохи соціалізму.
Зазначу, що оновлення (поверхневий ремонт, заміна фурнітури, заміна скла, перелакування чи фарбування) потребують всі або майже всі міські вікна, двері, балконні блоки (дверні, віконні). Комплексна реставрація вікон з Derewo.lviv.ua - грамотно і на довгу службу, можлива майже у всіх вікнах з дерева, особливо старого ґатунку, на 95%. Єдина на сьогодні дійсна проблема між замовником і виконавцем "П&П Реставрація" бачить у сприйнятті кінцевого відреставрованого, збереженого, оновленого історичного чи іншого вікна.
Інвестуючи певну частку грошей (по домовленості), замовник хоче бачити у старовинному історичному вікні еквівалент нового вікна із склопакетом (максимальна щільність, ізоляція, та і бездоганний вигляд). Це майже нереально, а золота серединка по різному сприймається обома сторонами (можливі конфлікти). Та й саме відреставроване вікно не завжди буде потім таким гарним і практичним. Потрібен відповідний догляд, технічний нагляд, з роками перефарбування.
Процес реставрації, детального столярного ремонту, збереження, удосконалення достатньо кропіткий, довгий, достатньо коштовний. У нашої майстерні досвід таких робіт більше 10 років. Тому довіряйте реставраторам-фахівцям свої дерев’яні столярні шедеври, чітко сформулювавши своє бачення. Ми працюємо з гарантією, проводимо супровід реставрованих вікон, дверей, брам, воріт, сходів та різьби. Виготовляємо якісні копії вікон, дверних полотен, лиштви. Впенені, що старанна добротна, технологічно грамотна реставрація, оновлення і особливо повноцінна грошова винагорода мотивовано продовжить термін служіння Ваших вікон, дверей, збільшить тепло- та звукоізоляцію в рази у дихаючому природному старовинному вікні, балконному блоці спільно з фахівцями, відновивши для майбутнього дерев’яні столярні раритети.

Статті

Ремонт міжкімнатних дверей
Ремонт дерев'яних вікон власноруч
Реставрація антикварних меблів
Як відреставрувати чи відремонтувати стілець
Реставрація воріт металевих вхідних до старих будинків
Реставрація та ремонт дерев’яних вікон з склопакетом
Шліфування
Якісна установка нового та реставрація існуючого паркету
Скління вікон, дверей та балконів
Якісне виробництво та реставрація дверей, вікон, брам та воріт будь – якої складності від компанії "П&П Реставрація"
Монтаж та врізання ущільнювача
Що таке реставрація древніх брам?
Реставрація – друге життя історичним пам’яткам
Ущільнення дерев'яних вікон, балконів, вхідних дверей
Раритетні львівські вікна - реставрувати, просто оновити чи знищити
Реставрація, поновлення, ремонт вікон приватного сектора ELIT Львів
Вікна Львова з derewo.lviv.ua
"П&П Реставрація" відреставрувала перші металеві ворота