"П&П Реставрація" відреставрувала перші металеві ворота

  • Головна
  • Статті
  • "П&П Реставрація" відреставрувала перші металеві ворота
"П&П Реставрація" відреставрувала перші металеві ворота

Реставрація воріт на вул. Некрасова у Львові - перша і успішна такого роду робота нашої фірми.
Металеві вхідні ворота та брами прикрашають історичні будинки Львова, як і дубові чи хвойні брами. У кожних воріт свій неповторний малюнок, стиль майстра і все продумано до дрібниць. Фурнітура (замки, шпінгалети, ковані елементи і ручки з накладками, завіси з вигляду прості, але дуже майстерно виконані і припасовані). Ворота також бувають з решіткою та склом і глухі (без скла). Зверху над полотнами воріт переважно розташоване віконечко різної конфігурації з перетинками і без, закрите обрешіткою з вулиці.
Ворота належать до певного історичного стилю і можуть мати свої особливі ознаки, потребують догляду, ремонту, подекуди повної чи часткової реставрації воріт, а потім і доброго господаря. Тому роботи по реставрації воріт проводилися з максимальним збереженням їх оригінальності.
Зупинимось на воротах стилю Львівського історизму на вулиці Некрасова у старовинному Львові. Отриманий стан до реставрації вимагав негайного втручання. Згнив поріг, деформована верхня фрамуга, деформоване праве полотно. Підгнили до висоти 10-12см знизу 2 полотна і нижні елементи декору (притворна планка, підошва, цокольні накладки). Були перероблені замки, які не працювали. Скло замінила нашвидкуруч встановлена тонка залізна бляха, що була слабо закріплена. Очистка піском полотен виявила ще більше дефектів і невідповідностей. Впродовж 20 робочих днів проводилась спільна робота приватного замовника-мецената і зварювальника, реставратора металевих виробів і воріт, фарбувальників. Весь перебіг роботи по реставрації воріт фото документувався. Вартість роботи зідно акції була зменшена до 4000 грн. Робота по реставрації воріт проведена якісно і чітко в терміни. Гарантія 1рік від виконавця і www.derewo.lviv.ua. Ворота пофарбовано чорною пів матовою високостійкою фарбою по металу для зовнішніх робіт німецького виробництва. Нове скло 6мм встановлено на склярському силіконі і замазці. Збережена раритетна латунна накладка. Встановлено оригінальний австрійський замок із 4 ключами.

Статті

Ремонт міжкімнатних дверей
Ремонт дерев'яних вікон власноруч
Реставрація антикварних меблів
Як відреставрувати чи відремонтувати стілець
Реставрація воріт металевих вхідних до старих будинків
Реставрація та ремонт дерев’яних вікон з склопакетом
Шліфування
Якісна установка нового та реставрація існуючого паркету
Скління вікон, дверей та балконів
Якісне виробництво та реставрація дверей, вікон, брам та воріт будь – якої складності від компанії "П&П Реставрація"
Монтаж та врізання ущільнювача
Що таке реставрація древніх брам?
Реставрація – друге життя історичним пам’яткам
Ущільнення дерев'яних вікон, балконів, вхідних дверей
Раритетні львівські вікна - реставрувати, просто оновити чи знищити
Реставрація, поновлення, ремонт вікон приватного сектора ELIT Львів
Вікна Львова з derewo.lviv.ua
"П&П Реставрація" відреставрувала перші металеві ворота