Вікна Львова з derewo.lviv.ua

Бачимо сьогодні сенс у реставрації і оновленні стану дерев’яних вікон старої забудови чи скоріше тотальному, бережному ремонті староміських вікон двох-, трьохстулкових з дерев'яними внутрішніми відкосами і забатарейної частини та підвіконника, або вікон тільки з підвіконником, балконних блоків з підгонкою та ущільненням. Теперішній стан вікон - різний, залежний від працелюбності власників приватних помешкань. А стан вікон у під’їздах спільного користування, дворах, проходах – загальний жах.
Занедбані, не дофарбовані, 4-5 нашарувань різної фарби, без скла, без фурнітури (завіси, шпінгалети, ручки, інше), забиті цвяхами. І це стан більшості вікон Львова - міста древніх традицій, що внесено у спадщину ЮНЕСКО. По зовнішньому вигляду вікон у будинках-пам’ятках, інших бачимо відношення власників до міста і міських справ, ну а пародійний пластик чи навіть надто дорогий дерев'яний склопакет - взагалі нонсенс історії. Так – на все бракує коштів, власники приміщень більше піклуються про своє сьогодні (не дивлячись ні на що), а завтра - по ситуації. Зрозуміти їх можна. Чи зрозуміє нас майбутнє покоління?
Реставрація. Добротні вікна з гарним малюнком фрези і стильної оздоби потрібно зберегти. Внутрішні стулки в дещо кращому стані ніж зовнішні, ремонт фурнітури і механізмів, заміна короблених чи деформованих деталей, ремонт металевих скріплюючи кутників і відливів (метал, дерево), заміна скла, підгонка і ущільнення (в паз), фарбування дихаючою зовнішньою фарбою (білою чи іншою з каталогу).
Виготовлення нових повністю чи частин (копії). Для дотримання історичного стилю з відповідної деревини і малюнку фрези повністю вікна з коробкою і підбором фурнітури. А також частин (балконних дверних полотен, балконних фрамуг, порогів, деформованих чи короблених стулок, підвіконника, відливів, притворних планок).
Трохи терпіння, часу, грошей з досвідом "П&П реставрації" у проведенні реставраційно-відновлювальних робіт додасть замовникам відчуття новизни і гордості за збережене вікно, добитись необхідної звукоізоляції, ущільнення. Наше однозначне ТАК дихаючому і добротному вікну з дерева, що зберегли господарі, орендарі, меценати з нашою допомогою чи інших майстрів ремісників-столярів, реставраторів. Так - реставрація вікон, балконних блоків досить коштовна, але вона того варта.

Статті

Ремонт міжкімнатних дверей
Ремонт дерев'яних вікон власноруч
Реставрація антикварних меблів
Як відреставрувати чи відремонтувати стілець
Реставрація воріт металевих вхідних до старих будинків
Реставрація та ремонт дерев’яних вікон з склопакетом
Шліфування
Якісна установка нового та реставрація існуючого паркету
Скління вікон, дверей та балконів
Якісне виробництво та реставрація дверей, вікон, брам та воріт будь – якої складності від компанії "П&П Реставрація"
Монтаж та врізання ущільнювача
Що таке реставрація древніх брам?
Реставрація – друге життя історичним пам’яткам
Ущільнення дерев'яних вікон, балконів, вхідних дверей
Раритетні львівські вікна - реставрувати, просто оновити чи знищити
Реставрація, поновлення, ремонт вікон приватного сектора ELIT Львів
Вікна Львова з derewo.lviv.ua
"П&П Реставрація" відреставрувала перші металеві ворота